Site Haritası
Pikap / Turntable

CD Çalar

Bluetooth Hoparlör

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.11756.1420
Euro6.63696.6635

Anasayfa


     Onkyo C-755 CD Çalar

   
Ürün Kodu : Onkyo C-755
Üretici : ONKYO
Fiyat : 700 USD (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Onkyo C-755 CD Çalar
        Detaylar
 
 
Detaylar

Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Onkyo C-755 CD Çalar


Solid Deck, Üstün CD Sesi için 

Üç eleman C-755'e ses iyileştirmede bir kenar sağlar: ilk önce, titreşimi neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için sağlam 1,6 mm kalınlığında tam düz şasi sağlam bir alüminyum ön panelle birleşir. İkincisi, büyük bir özel EI trafosu ve büyük ses sınıfı kapasitörler voltajı dengeler ve amperinizi temiz bir tam bant genişliği sinyaliyle besler. Bu, ses yalıtımı, tavan boşluğu ve kanal ayrımını geliştirir. Üçüncüsü, yüksek kaliteli bir DAC, hassas saat ve VLSC ™ filtrelemeye sahip olursanız, güç amplifikatörünüze nabızsız bir analog sinyal vermeyi seçmelisiniz. Bu arada, kompakt yarı genişlikteki boyutlar, bu şık oynatıcıyı iç mekan tasarımınıza hükmeden herhangi bir yere yerleştirme özgürlüğü sağlar. Eşleşen bir R-N855 Ağ Stereo Alıcısıyla eşleştirilen veya mevcut bir stereo kurulumunu yenileyerek C-755, cidden mükemmel ses kalitesiyle keyif alacak.

 

 

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

 • Ses CD'si, CD-R, CD-RW ve MP3 kodlu CD çalar *
 • Katı alüminyum önyüz
 • 1,6 mm kalınlığında Tam Daire Titreşimsiz Şasi
 • Bekleme için Alt Trafolu Özel Masif EI Trafo
 • Kararlı Gerilim için Ses Sınıflı Kondansatörler
 • VLSC ™ Sinyal İşleme, Dijital Darbe Gürültüsünü Giderir
 • Net Ses Görüntüleme ve Ses Düzeneği İçin Hassas Saat (± 10 ppm)
 • AKM 192 kHz / 24-bit DAC, Dijital-Analog Dönüşümün Ayrıntılı ve Doğru Bir Şekilde Olmasını Sağlıyor
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
 • Analog Ses Çıkışı
 • Dijital Ses Çıkışı (Koaksiyel)
 • Dahil RI Remote ile Uyumlu Sistem Bileşenlerinin Entegre Kontrolü için RI (Remote Interactive) Giriş ve Çıkış Terminalleri
 • Çıkarılabilir Kablolu AC Giriş
DİĞER ÖZELLİKLER
 • Düzgün ve Sessiz Önden Yüklemeli Disk Mekanizması
 • Titreşim Önleyici İzolatör Ayakları
 • Durdurma, Oynatma / Duraklatma ve Atlama / Yağmalama için Dokunsal Tuşlar
 • 25 parça İzleme Belleği
 • Tek satır FL Ekran
 • 3 Adımlı Ekran Karartma (Normal / Dim / Dimmer)
 • Otomatik Bekleme İşlevi
 • Rasgele ve Tekrar Çalma İşlevleri
 • Basit RI Uzaktan Kumanda
Onkyo C-755 CD Çalar 
 
Sağlam Alüminyum Ön Panel
C-755'in uyması için tasarlanan R-N855 Stereo Alıcısı gibi, dumanlı gümüş veya siyah kaplamalı kalın ve sağlam bir alüminyum ön panele sahiptir. Malzeme harika görünmenin yanı sıra, titreşimi önlemek için sert şasi ile birlikte çalışarak pratik bir amaca hizmet eder. 

Kompakt Tasarım Her Yere Uyuyor
Bu yakışıklı oynatıcı tam boyutlu bir CD destesinin genişliğinin yarısı kadardır, bu sayede bir kitaplık veya masaüstüne yerleştirebilirsiniz (belki de mevcut bilgisayar ses sisteminizi yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bir CD aktarımı olarak artırır). 

Stabilite İçin Büyük Trafo ve Kondansatörler
C-755, sinyali sürmek için temiz ve kararlı voltaj sağlamak için büyük bir özel yapım EI trafosu ve ses kalitesi kapasitörleri kullanır. Bu, canlı ses için geniş bant genişliği ve hızlı dinamikleri korur. 

Tam Düz Titreşim Önleyici Kasa
Yapı kalitesi, ses netliğini olumsuz yönde etkileyebilecek mekanik titreşimlere karşı mükemmel koruma sağlayan oldukça sert, 1,6 mm kalınlığında, tamamen düz bir kasa ile sıfırdan başlar. 

Yüksek Hassasiyetli
Saat Mekanizması C-755, tüm dijital sinyal işlemlerinin zamanlamasını kontrol eden hassas saat mekanizması sunar. Müzikçalar, yalnızca ± 10 ppm'lik bir frekans sapması sağlayan, geleneksel bir osilatörden çok daha düşük bir teknoloji harikası kristal osilatör kullanıyor. 

VLSC ™ Gürültüyü Azaltır ve Detayı Açıklar
Dijital sinyalleri analoga dönüştürürken darbe gürültüsü ortaya çıkıyor. C-755 CD çalar, giriş ve çıkış sinyal bilgilerini analiz eden ve yüksek frekanslı distorsiyonlu ince bir örtüdeki gizli ayrıntıları gizlemek için gürültüyü silen benzersiz bir teknoloji olan VLSC'ye (Vektör Lineer Şekillendirme Devresi) sahiptir. 

Kaliteli AKM 192 kHz / 24 bit DAC
Entegre bir güç amperine sahipseniz, C-755, 192 kHz / 24 bit DAC'nin AKM'den temiz, gürültüsüz bir analog sinyal beslemesi yapabilir. Cihaz düşük gürültülü zemine, mükemmel bant genişliği performansına ve gürültüyü azaltırken tüm frekans spektrumunu korumak için kaliteli çıkış filtresine sahiptir. 

Hızlı ve Sessiz Önden Yüklemeli Disk Mekanizması
Düzgün önden yüklemeli disk tepsisi, bir diski yerleştirmeyi ve dinlemeye başlamanızı kolaylaştırır. Garip endüstriyel tasarımlara sahip bazı sistemlerin aksine, müzik yüklerken diski çizme olasılığınız düşükken, sağlam mekanizmanın kendisi oynatma dengesini artırır. Doğal olarak, C-755 normal ses CD'lerinin yanı sıra, kendi çıkardığınız kopyalanmış veya MP3 kodlu diskleri de çalar. 

Remote Interactive (RI) Remote Controller
Mevcut sisteminizde Remote Interactive giriş ve çıkışları varsa, her iki bileşeni de uzaktan kumandadan kontrol edebilirsiniz. Sınırlı fonksiyonlar arasında güç kapalı ve açık ve oynatma kontrolleri bulunur. Ürünle birlikte verilen uzaktan kumanda, şarkıları karıştırma, parçaları tekrarlama, çalma işlemini randomize etme veya bir albümdeki 25 şarkı için çalma sırasını düzenleme seçeneği sunar.

 
 
Ev Sinema

Hoparlör Sistemleri

Stereo Amplifikatörler

Müzik Setleri

Network Player

Üyelik Girişi