Site Haritası
Pikap / Turntable

CD Çalar

Bluetooth Hoparlör

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.11756.1420
Euro6.63696.6635

Anasayfa


     Onkyo NS-6170 Network Audio Player

   
Ürün Kodu : Onkyo NS-6170
Üretici : ONKYO
Fiyat : 1140 USD (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Onkyo NS-6170 Network Audio Player
        Detaylar
 
 
Detaylar

Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Onkyo NS-6170 Network Audio Player


Analog Ruhu ile Yüksek Tanımlı Ses

NS-6170, dijital sesin erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini analogun ruhu ile birleştirerek, Hi-Fi sisteminizde müzik deneyimini dönüştürür. Geniş bantlı bir DIDRC Filtresi, ayrı olarak çalıştırılan çift monaural L / R kanal devre düzeninin merkezinde amiral gemisi çift diferansiyel DAC'leri geliştirir. Bu teknolojiler, Hi-Res Audio sinyallerinde yer alan ayırt edici ve nüanslı enstrümantal rezonansları ifade etmeye yardımcı olur, ancak nadiren dijital dinleme ile ilgili zenginlik ve canlılığa sahiptir. HDD müzik kitaplığınızı USB üzerinden bağlayın ve Onkyo Denetleyici uygulamasını kullanarak kayıtların bir sandık içinden parmaklarınızla terabayt tizler arasında gezinin ya da Chromecast yerleşik * veya FlareConnect ™ * üzerinden mobil cihazdan müzikçalara ve desteklenen diğer bileşenlere aktardığınız her şeyi aktarın . Her gün seste yeni bir macera  * Bir üretici yazılımı güncellemesiyle etkin.

Onkyo NS-6170 Network Player

OYNATMA ÖZELLİKLERİ

 • Hi-Res Ses Çalma özelliğini destekler: DSD (DSF / DIFF) - 11.2 MHz; FLAC, WAV, Apple Kayıpsız ve AIFF ila 192 kHz / 24 bit, MQA
 • Yığın Depolama Sınıfı HDD'ler ile Ses Çalma için 2 x USB A Tipi Giriş (Ön ve Arka) * iOS * 1 ve Android ™ * 2 için Onkyo Denetleyici Uygulaması ile Kolay Müzik Seçimi ile
 • Chromecast yerleşik * 3, Wi-Fi®, AirPlay ve Spotify®
 • TIDAL, Deezer ve TuneIn Streaming Services desteği * 4
 • 40 İstasyon hafızalı DAB + ve FM / RDS Tuner
 • FlareConnect ™ * 3 Uyumlu Bileşenlere ve Hoparlörlere Çok Odacıklı Ses Dağıtımı
 • MP3, MPEG4 AAC ve WMA dahil olmak üzere çeşitli sıkıştırılmış ses formatlarını destekler
 • Açma / Kapama, Oynat / Duraklat ve Durdur dahil olmak üzere Jog / Push / Enter Kontrolleri

* Onkyo, tüm HDD markalarında ve cihaz tiplerinde doğru çalışmayı garanti edemez veya test edemez. HDD'nin FAT32 olarak biçimlendirilmesi gerekir. Daha fazla bilgi için, lütfen kullanım kılavuzuna veya Onkyo web sitesine bakın.

PREMIUM SES ÖZELLİKLERİ

 • Geniş Bantlı DIDRC Filtre, Üstün Netlik ve Gerçekçilik için Hi-Res Ses ile Ortak Olarak Çok Yüksek Frekans Bozulmasını Ortadan Kaldırır
 • Sol ve Sağ Kanallar için Çift Diferansiyel AKM 768 kHz / 32-bit AK4490 DAC'ler
 • Kararlılığı Artıracak Sol / Sağ Kanallar için Ayrı Güç Kaynağı Yolları
 • Hassas Stereo Görüntüleme için Twin Monaural L / R Kanal Devresi Düzeni
 • Temiz ve Tutarlı Güç Kaynağı için Özel EI Trafosu
 • Sol ve Sağ Kanal DAC'leri için Özel Ağır Hizmet Yüksek Sınıf Kondansatörleri
 • Yüksek Kaliteli Ses Sınıfı Devre Bileşeni
 • Alüminyum Ön Panel ve Sağlam Anti-Rezonans Tam Düz Kasa
 • Kalın Güç Kablosu için Büyük AC Girişi
 • Kararlı Titreşim Önleyici İzolatör Ayakları

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

 • 2 x USB (A Tipi) Girişler (Ön ve Arka)
 • Altın Kaplama Analog L / R Ses Çıkışları
 • Altın Kaplama 192 kHz / 24 bit özelliğine sahip Koaksiyel ve Optik Dijital Ses Çıkışları
 • Ethernet Bağlantı Noktası (LAN)
 • Dahil Uzaktan Kumandayla Uyumlu Bileşenlerin Sınırlı Kontrolü için RI (Remote Interactive) Giriş / Çıkış
 • Büyük AC Giriş (Çıkarılabilir Kablo Dahil)

DİĞER ÖZELLİKLER

 • Kararlı Kablosuz Bağlantı için Çift Bantlı 5 GHz / 2.4 GHz Wi-Fi
 • Ağ Bekleme ve Ağ Sinyali Algılama İşlevlerinde Uyanma
 • Tek Satırlı Kısılabilir FL Ekran
 • Remote Interactive (RI) Uzaktan Kumanda

* 1 iOS 8.0 veya daha yenisini gerektirir. * 2 Android OS 4.0.3 veya üstünü gerektirir. * 3 Servis, üretici yazılımı güncellemesiyle etkinleştirildi. * 4 Listelenen servislerin kullanılabilirliği, yayınlandığı zaman doğrudur, ancak önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bazı servisler abonelik gerektirebilir.

Onkyo NS-6170 Network Audio Player

Yüksek Çözünürlüklü Ses için Tasarlandı 

Yüksek Çözünürlüklü Ses, daha fazla bilgi ve bu nedenle kaydın atmosferinin daha fazlasını içerir, bu da diğer biçimlerde kaçırdığınız şeyleri duymanızı ve hissetmenizi sağlar. NS-6170, DSD 11.2 MHz ve 192/24 Yüksek Çözünürlüklü Ses formatlarının kalitesini korumak için sıfırdan inşa edilmiştir, böylece sonik bir görüntü elde edersiniz.

Geniş Bantlı DIDRC Filtre

DIDRC (Dinamik İntermodülasyon Bozulma Azaltma Devresi) Filtre, standart DAC çıkış filtrelerinin yerini alır. Yüksek Çözünürlüklü Ses, CD'lerden daha geniş bir frekans bandını kapsar ve geleneksel filtreler bu spektrumun dışına çıkan gürültüyü silemez. Bu girişim, sesli sesin harmonik karakterini değiştirir. Geniş bantlı DIDRC Filtre, benzersiz bir uyumluluk için ultra yüksek frekanslı bozulmayı siler.

USB yoluyla HDD Sesi Bağlayın ve Oynatın 

Depolama sınıfı sınıfı HDD'leri ön veya arka USB girişleriyle bağlayın ve tüm dijital müzik koleksiyonunuzu parmaklarınızın ucuna koyun. HDD’den albümlere hızlı ve kolay bir şekilde göz atmak, seçmek ve çalmak için yeni Onkyo Denetleyici uygulamasını kullanın. Not: HDD'nin FAT32 olarak biçimlendirilmesi gerekir. 

Cep telefonları ve PC'ler için Chromecast yerleşik *

Chromecast yerleşiktir, cep telefonunuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan NS-6170'a ses aktarmanıza olanak sağlar. İPhone, iPad ve Android ™ cihazların yanı sıra Mac, Windows® ve Chromebook ™ bilgisayarların bilinen uygulamalarını kullanarak oynatmayı kontrol edin. * Bir üretici yazılımı güncellemesiyle etkin.

AirPlay ile Ses Akışı

Apple dizüstü bilgisayarlarından, PC'lerden ve iOS mobil cihazlarından uygulama tabanlı sesi, birkaç dakika içinde AirPlay üzerinden Network Audio Player'a gönderin. 

Seçilebilir Çift Bantlı Wi-Fi®

Bağlı evler daha fazla ağ trafiği anlamına gelir. Çift bantlı 5 GHz / 2.4 GHz Wi-Fi, yumuşak ve sabit kablosuz akış için sıkışık olmayan bir kanal seçmenize olanak sağlar.

İstediğiniz Müzik, İstediğiniz Zaman

TIDAL, Deezer ve TuneIn yayın ve internet radyo servislerine Onkyo Denetleyici uygulaması veya uzaktan kumanda kullanılarak kolayca erişilebilir. Bu Network Audio Player, Spotify Connect uygulamasından doğrudan aktarımı da destekler.

Stereo Hassasiyet için Ayrı Güç Kaynağı Yolları

NS-6170, ayrı güç kaynağı yolları, yükseltilmiş trafo ve sol ve sağ DAC'ler için ekstra büyük ses kapasitörlerine sahip L / R kanalları için çift monoural bir düzen sunar. Bu çift tasarım, müzik deneyimine özgünlük ve duygu katan, son derece hassas stereo çalma için güç dengesi ve hassasiyetini artırıyor.

Çift Diferansiyel DAC Yapılandırması

L / R kanalları için AK4490 768 kHz / 32-bit DAC'ler ayrı ayrı sinyal dalga formunun pozitif ve negatif yarısını çözer. Gerilim stabilitesini arttırmanın ve gürültü tabanını düşürmenin yanı sıra, çift diferansiyelli DAC konfigürasyonu bant genişliğini artırır ve her ayrıntıyı Hi-Res Audio'dan alır.

Onkyo Controller uygulaması ile sezgisel kontrol

Wi-Fi aralığındaki herhangi bir yerden oynatmayı kontrol edin, yerleşik servislerden müzik seçin ve yayınlayın ve iOS * 1 ve Android * 2 için yeni, kullanıcı odaklı bir uzaktan kumanda uygulamasıyla bağlı HDD'lerdeki müziği keşfedin.

* 1 iOS 8.4 veya daha yenisini gerektirir. * 2 Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

FlareConnect ™ Kablosuz Çok Odalı Ses

FlareConnect *, ağdan ve harici ses giriş kaynaklarından gelen sesi uyumlu bileşenler arasında paylaşır. Desteklenen bileşenler ve hoparlör sistemleriyle LP kayıtlarını, CD'leri, ağ müzik servislerini ve daha fazlasını zahmetsizce çok odalı oynatmanın keyfini çıkarın. Müzik seçimi, hoparlör gruplama ve evdeki çalma yönetimi, Onkyo Denetleyici uygulamasına ** dahil edilmiştir.

FlareConnect ile uyumlu girişler

* Harici girişlerden ses paylaşımı gelecekteki bir üretici yazılımı güncellemesiyle etkinleştirilir. FlareConnect'i destekleyen harici ses girişleri modele bağlı olarak değişebilir. Lütfen daha fazla bilgi için bireysel ürün özelliklerine bakın. ** App Store veya Google Play'den ücretsiz indirin.

Onkyo NS-6170 Network Audio Player

 
 
Ev Sinema

Hoparlör Sistemleri

Stereo Amplifikatörler

Müzik Setleri

Network Player

Üyelik Girişi